RECEPOĞLU TÜKETİM MADDELERİ GIDA DAĞITIM TAŞ. YAT. SAN. ve TİC. A.Ş.

1927 yılında kurulan Recepoğlu Tüketim Maddeleri Gıda Dağıtım Taş. Yat.San ve Tic. A.Ş. RCP GROUP' da kurulmuş olan ilk şirketimizdir. Şirketimiz Unilever, Kimberly Clark, Karadeniz distribütör firmasıdır.

Geniş araç filosu, eğitimli personeli ve yaygın ulaşım ağı ile hizmetlerine devam eden firmamız insan faktörüne yaklaşım açısı ile her geçen gün büyümenin haklı gururunu yaşamaktadır.

DAĞITIMI GREÇEKLEŞTİRİLEN MARKALAR


Dünyanın en büyük hızlı tüketim ürünleri şirketlerinden biri olan Unilever, Türkiye’de 1953’den beri faaliyetini başarıyla sürdürüyor.

Unilever insanların kendilerini iyi hissettirmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markalarla günlük hijyen, beslenme ve kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılıyor.Unilever Markasının dağıtımını gerçekleştirdiğimiz markalardan bazıları aşağıda listelenmiştir. Unilever ile ilgili detaylı bilgileri için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Her gün, 1.3 milyar insan (dünya nüfusunun yaklaşık dörtte biri) sağlık ve hijyen çözümleri sunan K-C markalarının güvenle kullanıyor.

Türkiye dahil 38 ülkede üretim, 150 ülkede satış.
Araştırma ve ürün geliştirme uzmanı.
Sektöründe dünyanın en bilinir markaları Rekabet ettiği pazarda, 8 tüketici ürün kategorisinin 5'inin yaratıcısı.
80 ülkede ürünleri bir ya da iki numara.
Dünya çapında 60.000 çalışana ve 38 ülkede üretime sahip.
Kimberly-Clark ile ilgili detaylı bilgileri için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.