KAR-DAĞ KARADENİZ GIDA DAĞITIM SAN. ve TİC. A.Ş.

1927 Yılında Samsun’da kurulan Recepoğlu Aile grup şirketi bünyesine, 1998 yılında Katılan Kar-Dağ, kurulduğundan bu yana Karadeniz bölgesinde 9 farklı noktada perakende sektörünün en güçlü firmalarının ana distribütörlüğünü ,700 ‘ün üzerinde çalışanıyla yapmaktadır.

2010 yılında bünyesine kattığı Pedo markasının Samsun fabrikasında yapılan yerli üretimle, Bebek bezi ve Bebek Bakım ürünleri pazarında, kısa bir süre içerisinde en çok tercih edilen markalar arasında yer almıştır.

Hijyenik ürünler konusunda uzmanlaşan kadrosuyla, 2019 yılında Yetişkin Hasta Bezi ve Bakım ürünleri kategorisinde Lorina ve Jender markalarını sektöre kazandıran Kar- Dağ, yapmış olduğu üretimle Türkiye faaliyetlerine ek olarak 5 farklı Kıtada ihracat yapmaktadır.

DAĞITIMI GREÇEKLEŞTİRİLEN MARKALAR


Ekim 2002'de kurulan British American Tobacco Türkiye, genel merkezi Londra'da bulunan British American Tobacco p.l.c.'ye bağlı bir şirkettir.100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, 300'den fazla markanın satışını yapan ve %17.1 pazar payına sahip olan British American Tobacco Grubu, Dünya çapında faaliyet gösterdiği sektördeki en çok tercih edilen firmadır. British American Tobacco Grubu dünya genelinde faaliyet gösterdiği 180 pazar içinde 50'den fazlasında lider durumdadır. B.A.T ile ilgili detaylı bilgiler için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.