GRUP ŞİRKETLERİ

RECEPOĞLU TÜKETİM MADDELERİ GIDA DAĞITIM TAŞ. YAT. SAN. ve TİC. A.Ş.

1927 yılında kurulan Recepoğlu Tüketim Maddeleri Gıda Dağıtım Taş. Yat.San ve Tic. A.Ş. RCP GROUP' da kurulmuş olan ilk şirketimizdir. Şirketimiz Unilever, Kimberly Clark, Karadeniz distribütör firmasıdır.

Geniş araç filosu, eğitimli personeli ve yaygın ulaşım ağı ile hizmetlerine devam eden firmamız insan faktörüne yaklaşım açısı ile her geçen gün büyümenin haklı gururunu yaşamaktadır.

DETAY

KAR-DAĞ KARADENİZ GIDA DAĞITIM SAN. ve TİC. A.Ş.

1927 Yılında Samsun’da kurulan Recepoğlu Aile grup şirketi bünyesine, 1998 yılında Katılan Kar-Dağ, kurulduğundan bu yana Karadeniz bölgesinde 9 farklı noktada perakende sektörünün en güçlü firmalarının ana distribütörlüğünü ,700 ‘ün üzerinde çalışanıyla yapmaktadır.

DETAY

GÜDÜL KARDEŞLER GIDA SAN.ve TİC. A.Ş.

1998 yılında kurulan Güdül Kardeşler Gıda Dağıtım A.Ş. RCP GROUP bünyesinde kurulan ikinci firmamızdır. Genel olarak Coca Cola, Damla Damacana, Karadeniz Doğadan Çay firmalarının dağıtımını gerçekleştirmektedir. Geniş araç filosu, eğitimli personeli ve profesyonel yönetim ağıyla geniş bir alanda bir çok noktaya sorunsuz dağıtım gerçekleştirmekte olan firmamız çalışmalarına devam etmektedir.

DETAY

PEDO

2010 yılı itibari ile RCP GROUP bünyesine dahil olan "Ekonomi Segmentinin Lider Bebek Bezi markası" PEDO, yenilenen teknik altyapısı ve idari kadrosuyla "Hem Ekonomik, Hem Kaliteli" ürünleri ile Sektöründe yeniden hayata geçiyor. Samsun'a kazandırılan Ulusal bir Marka olan PEDO sektöründeki lider firma olma amacıyla çalışmalarına başlamıştır.

SİTEYE GİT

MONALYUM RESIDENCE

Recepoğlu A.Ş.nin inşaat sektöründeki ilk ciddi projesi olan Monalyum Residence, bu alandaki ultra lüks sınıf konut ihtiyacını karşılamak üzere hayata geçirilmiştir. Samsun'da residance standartlarındaki ilk proje olan Monalyum, tamamı yüksek kaliteli malzemeden oluşan, birinci sınıf beklentilere cevap verebilecek nitelikte bir mimari altyapıya sahiptir. Monalyum Residence ile ilgili detaylı bilgi için www.monalyumresidence.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

DETAY
MG Yaşam Kız Öğrenci Yurdu

MG Yaşam Kız Öğrenci Yurdu

10 bin metrekare alan üzerine kurulan, 80 oda, 250 öğrenci kapasiteli Karadeniz Bölgesi’nin en modern kız öğrenci yurdu hizmete girdi. Yurt içerisinde fitnes, sauna, Türk hamamı, basketbol, voleybol sahaları, kütüphane, sinema salonu, zen bahçesi, tasavvuf odası, sanat atölyesi, eğitim salonu, work shop yer alacak. Rezidans konforunda, ev sıcaklığında öğrencileri hayata hazırlıyoruz. MG Yaşam Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili detaylı bilgi için www.mgyasamkizyurdu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

DETAY