KURUMSAL

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrar ile karşılık vermektir.


Hacı Recep Güdül tarafından 1927 yılında Samsun'da temelleri atılan GÜDÜL KARDEŞLER & RECEPOĞLU A.Ş. lojistik dağıtım tahsilat sektöründe Unisel (Unilever-Lever-Elida), Coca-Cola firmalarının bölge distribütörlüklerinde daima Türkiye sıralamalarında ilk sıralarda yer almaktadır. Firmamız 2004 yılı itibariyle Ultra Lux Butik İnşaat projelerine başlamış bulunmaktadır. Bugün geldiğimiz noktadan geriye dönüp baktığımızda, kendi adımıza, bölgemiz adına ve Türkiye adına önemli işler başarmış olmanın onurunu taşıyoruz. Bizimle bu gururu paylaşan tüm iş arkadaşlarımıza, Grubumuzun 1927'den bu yana gösterdiği istikrarlı ve güvenli büyüme, yaratıcılık ve hesaplı risk almayı vurgulayan, pazar ekonomisini benimsenmiş ileriye bakan bir felsefenin sonucudur. müşterilerimize şükranlarımızı iletmek isteriz.

GÜDÜL KARDEŞLER & RECEPOĞLU A.Ş. GRUP'un kurumsal görevi faaliyetlerinin esasını oluşturan lojistik dağıtım ve üretim konularında yurtdışı pazarlara entegre olmaktır. Çünkü ulusal sınırlar giderek önemini yitirmektedir.

Türkiye'yi tarihi fırsatlar beklemektedir. İletişim çağının dinamizmini yaşayan bir dünyada gelecek ile ilgili isabetli kararlar alınması, global ölçekte düşünmeyi ve planlamayı gerektirmektedir. Gerçekçi diyebileceğimiz planlar ise, rakiplerimizin görüş alanlarının dahi ötesinde olan hedeflerden oluşur. Bu yüzden gerek firma olarak, gerekse ulus olarak içinde bulunduğumuz yarışta başarılı olmamız, ufkumuzu son derece geniş tutmamıza bağlıdır.Ülkemizi ve firmamızı uluslar arası topluluğun daha seçkin ve daha üretken bir üyesi yapmak için büyük adımlar atmaktayız. Belirli sektörlerde yoğunlaştığımız girişimlerimizin evrensel rekabet ilkeleri karşısında sınandığı bir dünyada kurumsal sorumluluğumuzun bilincindeyiz.GÜDÜL KARDEŞLER & RECEPOĞLU A.Ş. GRUP olarak bu önemli görev için gereken mali güce ve stratejik vizyona sahip olduğumuza inanıyoruz

MİSYONUMUZ


Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrar ile karşılık vermektir.

VİZYONUMUZ


İçinde yaşadığı topluma ve müşterilerine karşı en yüksek kurumsal davranış standartları içinde bulunmayı ana ilke olarak benimsemiş firmamız; güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışını uzman bir kadro ile sürdürerek hedef piyasalarda en geniş ürün yelpazesini, yeni teknolojileri kullanımıyla müşterilere sunacak, bu süreçte; çalışanlarının, birlikte iş yaptığı firmaların ve tüketicilerinin menfaatlerini daima ön planda tutacak ve sorumlu bir firma kimliği ile örnek tutumunu sürdürecektir.